آرشیو پایان‌نامه‌های معماری

دانلود مطالعات و رساله مجموعه رستورانی

دانلود مطالعات مجموعه رستورانی

کد: c_29

چکیده:

در کشور ما، حضور رستوران ها و جوامع رستورانی ( با رویکرد ایرانی و بین المللی)، بسیار کم رنگ دیده می شود و در زمینه معماری نیز دانش چندانی حول این محور شکل نگرفته است، شاید این غفلت در تدوین دانش طراحی رستورانی، جای خالی رستوران های کم نقص و در خور توجه را در کشور ما پر رنگ کرده است.

در این پروژه سعی بر آن شده تا اطلاعاتی پیرامون  امور تغذیه، تاریخچه شکل گیری رستوران ها وغذا خوردن در بیرون خانه، انواع رستوران ها، انواع سرویس در رستوران ها، فرهنگ غذا خوردن در کشور های مختلف، پرداخته شده است.

بررسی نمونه های موردی از رستوران های مختلف  سنتی، فست فود، بین المللی که در ایران ساخته شده اند ارائه شده است، که به نقد و بررسی دکوراسیون داخلی و خارجی، تجهیزات رستوران ها و همچنین فضا های داخلی رستوران پرداخته شده است.علاوه بر آن برای تسلط در امر طراحی رستوران استانداردهای لازم برای فضا های مختلف رستوران، سلسله مراتب طراحی و تجهیزات طراحی، گردآوری شده است.در ادامه اطلاعاتی پیرامون سازه و تاسیسات پروژه داده شده است. سایت پروژه را مورد بررسی قرار دادیم و در نهایت ایده و کانسپت پروژه داده شده است.

برای دانلود فهرست مطالب اینجا کلیک کنید.

دانلود رساله معماری، دانلود مطالعات معماری، دانلود مطالعات و رساله مرکز تحقیقات نجوم، دانلود مطالعات و رساله مجموعه رستورانی، دانلود رساله معماری خانه سالمندان، دانلود رساله خوابگاه دانشجویی، دانلود رساله طراحی ارامستان، دانلود رساله کارخانه مواد غذایی

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-

نام محصول  :دانلود مطالعات و رساله مجموعه رستورانی

فرمت فایل : word
تعداد صفحات:200صفحه
حجم فایل:5 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

قیمت قبل از تخفیف 200000 تومان

دانلود مطالعات مجموعه رستورانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *