تحلیل و بررسی نمونه موردی مجتمع اقامتیآرشیو پاورپوینت‌های معماریتحلیل پلان معماری

دانلود پاورپوینت دو نمونه موردی خارجی خوابگاه دانشجویی به همراه پلان‌ها و تصاویر

نمونه موردی خوابگاه دانشجویی

دو نمونه موردی خارجی خوابگاه دانشجویی

کد:0460

دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی دو نمونه خارجی خوابگاه دانشجویی به همراه پلان‌ها و تصاویر

در این پروژه به تحلیل و بررسی دو نمونه خوابگاه دانشجویی پرداخته شده و تامی پلانها و تصاویر نیز به همراه آن ارائه شده است:

1-خوابگاه دانشجویی پاریس

معمار طرح از آتلیه معماری Architecture Studio است که در سال 1996 این بنا را طراحی کرد. سایت پروژه واقع در منطقه ای در حومه شهر پاریس می باشد. این ساختمان، جسورانه در یک زمینه شهری باز به گونه ای قرار گرفته که از یک طرف با اتوبان کمربندی با حجم عبور مرور بسیار زیاد وسائط نقلیه و از طرف دیگر با محوطه سبز مجاور دانشگاه مواجه شده است. طراحی محل اقامت و زندگی برای 351 نفر در ساختمانی که از یک سو ترافیک و سر و صدا و از سوی دیگر آرامش و سکوت را تجربه می کند، بزرگترین چالش این پروژه بوده است. در پاسخ به این مسئله یک دیوار محافظ در کنار اتوبان طراحی شده است و فضای اقامتی در پشت آن رو به باغ قرار گرفته است.

2- خوابگاه دانشجویی توکیو

حجم اصلی به دو بلوک مجزا قابل تفکیک است؛ یکی برای دانشجویان  متاهل و خانواده ها و دیگری برای دانشجویان مجرد. حداکثر ارتفاع هر بلوک چهار طبقه می باشد. دو حجم اصلی در یک نقطه که پلکانی برج مانند است به یکدیگر متصل می شوند.

این برج سمبلیک که از فولاد و شیشه ساخته شده و با رنگ هایی گرم رنگ آمیزی شده، شاخصه اصلی مجموعه می باشد. ساختار مجموعه بتنی و فاقد تزئینات می باشد اما برخی از جداره های مجموعه به رنگ هایی تند نظیر آبی، زرد و قرمز رنگ آمیزی شده و کف سازی مسیرهای ارتباطی در طبقه همکف تماماً از سنگ هایی به رنگ های به رنگ کرم و نارنجی است. ساختار بتنی مجموعه امکان ایجاد بازشوعایی عریض و مناسب را پدید آورده. تراس ها غالبا ً از حجم اصلی بیرون زده اند.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-
نام محصول: دانلود پاورپوینت دو نمونه موردی خارجی خوابگاه دانشجویی به همراه پلان‌ها و تصاویر

فرمت فایل: powerpoint
تعداد صفحات: 40اسلاید

حجم فایل: 5
مگا بایت

قیمت قبل از تخفیف 100000 تومان

 

 

دانلود رایگان نمونه موردی خوابگاه دانشجویی، تحلیل پلان خوابگاه دانشجویی، نمونه خارجی خوابگاه دانشجویی، نما+ کانسپت+ پلان+ مقطع

دو نمونه موردی خارجی خوابگاه دانشجویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *