آرشیو پایان‌نامه‌های معماری

دانلود مطالعات طراحی پارک علمی-تفریحی ژنتیک

دانلود مطالعات طراحی پارک علمی-تفریحی ژنتیک

 

کد: c_81                                       

  چکیده

با دور نمای ارتقای دانش عمومی جامعه، هدف اصلی این پایان نامه نزدیک شدن به فضایی مناسب جهت آموزش غیر مستقیم علم ژنتیک و آشنا نمودن مردم با مفاهیم اولیه مهندسی ژنتیک است. این اطلاعات عمومی در ارتباط با ذخایر توارثی و حفظ آنها و همچنین آشنایی با بیماری های توارثی انسان میباشد .

تلاش برای دستیابی به چنین الگوی فضایی در دو مرحله شناخت و طراحی تحقق میپذیرد. در شناخت ابتدا با تعریف و تدقیق موضوع و اهمیت های آن ، به شرح مساله ، چاچوب ها نظری و معرفی انجمن ژنتیک به عنوان متولی پروژه پرداخته میشود . سپس خصوصیات جغرافیایی . اقلیمی تهران همچون بستر تحقق پروژه ، مورد بررسی قرار میگیرد . افزون بر آن با گزینش زمین مناسب،جهت استقرار طرح، تجزیه و تحلیل سایت پیشنهادی انجام میپذیرد.

همچنین در راستای شناختی عمیق و دقیق که لازمه طراحی در هر عرصه ای میباشد،مطالعاتی در ارتباط با علم ژنتیک و مهندسی ژنتیک گردآوری شده است که به موضوعاتی چون ژن ،ژن درمانی ،تاریخچه علم ژنتیک ،تقیسم بندی علم ژنتیک که شامل ژنتیک پایه ،ژنتیک ملکولی و ژنتیک پزشکی و انسانی میباشد می پردازد .نیز،در ادامه ،مبحث مهم ارتباط علم ژنتیک با سایر علوم و کاربرد های علم ژنتیک مورد بررسی قرار خواهد گرفت

پس از شناخت ژن و علم ژنتیک ،تامل و مداقه بر تعریف پارک علمی – تفریحی ژنتیک بایسته به نظر میرسد ؛ به همین منظور ،نخست به مطالعه پارک های فناوری پرداخته میشود و پیامد آن آشکار میگردد که پارک علمی نیز گونه ای از پارک های فناوری است ؛ از سوی دیگر برای دستیابی به هدف اصلی پروژه لازم است تا پارک های گیاهی نیز تعریف گردند ؛ از این رودر ادامه ،مطالعه پارک های گیاهی در سراسر جهان در دستور کار قرار گرفته ،در نهایت نتیجه گرفته میشود که پارک علمی –تفریحی ژنتیک ترکیبی است از پارک فناوری و باغ گیاهی ،به دیگر سخن ،موضوع این پایان نامه یک باغ گیاهی است که به معرفی علم و مهندسی ژنتیک می پردازد.

دانلود رساله معماری، دانلود پایان نامه معماری، دانلود طراحی بیمارستان روانپزشکی، دانلود مطالعات طراحی باغ موزه گیاهان دارویی، دانلود طراحی هنرستان فنی + نقشه های اتوکدی، دانلود طراحی خانه مد و لباس، دانلود مطالعات طراحی کانون اندیشه و کتاب، دانلود مطالعات طراحی پردیسی فرهنگی معماری ایران، دانلود مطالعات موزه باستان شناسی، دانلود مطالعات طراحی مجتمع تجاری، دانلود طراحی مرکز آفرینشهای هنری و تجسمی، دانلود پارک علمی-تفریحی ژنتیک، دانلود مطالعات طراحی فرهنگسرا+ نقشه های اتوکدی، دانلود مطلعات اکسپوی جهانی تهران با نگرش به بحران کم آبی

برای دانلود فهرست مطالب اینجا کلیک کنید.

 

 

مطالعات پارک علمی – تفریحی ژنتیک، مطالعات طراحی پارک

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-

نام محصول  :دانلود مطالعات طراحی پارک علمی-تفریحی ژنتیک

فرمت فایل : WORD
تعداد صفحات:81 صفحه
حجم فایل: 3 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

قیمت قبل از تخفیف 200000 تومان

دانلود مطالعات طراحی پارک علمی-تفریحی ژنتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *