آرشیو پایان‌نامه‌های معماری

دانلود رساله پردیس تاریخ و فرهنگ ایران به همراه نقشه های اتوکدی

دانلود رساله پردیس تاریخ و فرهنگ ایران

به همراه نقشه های اتوکدی

کد : c_6

چکیده:

با توجه به تبلیغات وسیع کشور های اروپایی بر ضد فرهنگ کشورمان و با نگاه به این موضوع که دید جهانیان بر اثر همین تبلیغات غلط بسیار نسبت به ایرانیان بد شده است پس فهماندن اشتباه بودن این دید برای انها کار مهم و ضروری به نظر می رسد.در داخل و خارج کشور برنامه جامع و کاملی برای حل این مشکل وجود ندارد و با با داشتن چنین تمدن قوی در چشم جهانیان به شکل مردمی با فرهنگ پایین درامدیم که این موضوع در جای خود بسیار بحث بر انگیز است.معرفی تمدن و فرهنگ ایرانی در زمان حال ضروری به نظرمی رسد و وجود چنین پروژه هایی در کشورمی تواند تاثیرات مثبت زیادی در پی داشته باشد.

هدف از طرح این موضوع همان طور که در بالا به آن اشاره شد معرفی کامل فرهنگ ایران زمین از گذشته تا کنون می باشد .و انتظار می رود که دید جهانیان را نسبت به ما ایرانیان عوض کند .

همچنان مردم خودمان نیز به یک شناخت کلی راجب به فرهنگ گذشته گانشان پی ببرند. در حال حاضر سیاست کشور در راستای یک فرهنگ سازی قوی برای مردم است فرهنگی که شاید مدتی است به دست فراموشی سپرده شده است. از جمله فوایید این موضوع به وجود اوردن جوی است که بتوان در آن باز پایه های فرهنگی کشور را بالا برد و ذهن مردم را برای این فرهنگ سازی آماده کرد.

مکانی که قرار است موضوع فوق در آن طراحی شوددر کشورایران-استان فارس و در شهرتاریخی شیراز  می باشد.نیاز به همچین مکانی در شیراز به دلیل وجود وفراوانی  مراکز تاریخی ضروری به نظر می رسد .در ادامه به معرفی کامل سایت پروژه خواهیم پرداخت.

 

برای دانلود فهرست مطالب اینجا کلیک کنید.

رساله مرکز آموزشی فرهنگی نابینایان و کم بینایان، دانلود رساله مرکز پرورش استعدادهای درخشان، دانلود رساله مرکز آموزشی نابینایان، دانلود رساله پردیس تاریخ و فرهنگ ایران

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-

نام محصول :دانلود رساله پردیس تاریخ و فرهنگ ایران به همراه نقشه های اتوکدی

فرمت فایل : word
تعداد صفحات:101صفحه
حجم فایل: 5 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

قیمت قبل از تخفیف 300000 تومان

دانلود رساله پردیس تاریخ و فرهنگ ایران

به همراه نقشه های اتوکدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *