پاورپوینت نمونه دانشکده هنر امریکا به همراه پلانها و تصاویر

پاورپوینت نمونه دانشکده هنر در امریکا به همراه پلانها و تصاویر

پاورپوینت نمونه دانشکده هنر امریکا به همراه پلانها و تصاویر

کد:۰۳۸۵

دانشگاه آیووا یکی از مهمترین دانشگاه های امریکا و جهان می باشد این دانشگاه شامل ۱۱ دانشکده می باشد که یکی از آنها دانشکده هنر میباشد که در این پروژه به تحلیل و بررسی آن  پرداخته شده

است و تمامی پلانها و تصاویر آن نیز خدمت شما عزیزان ارائه ردید ه است.

در واقع، بر اساس رده بندی‌های ایالات متحده سه دپارتمان این دانشگاه در رده یکی از ده دپارتمان برتر در سراسر ایالات متحده قرار می‌گیرد که شامل گوش و حلق و بینی (چهارم) چشم پزشکی و علوم تجسمی (ششم) استخوان، مفاصل و توانبخشی (نهم) می‌شود. دانشگاه آیووا جزو اولین دانشگاه‌های آمریکا است که به زنان مدرک حقوق می‌داد.

محل قرارگیری مدرسه هنر و تاریخ هنر، دانشگاه آیووا (Lowa) تمامی مشخصات سایتی ایده آل را دارد؛ زمینی وسیع و گسترده، خارج از بافت فشرده شهری و در میان طبیعتی پوشیده از درختان با چشم اندازهای زیبا و در مجاورت رودخانه ای عریض.

از آن جایی که ساختمان در مجاورت رودخانه ای عریض قرار داشته و نیز وجود آبگیر طبیعی کوچک در سایت، پیوند با آب از ایده های اصلی در طراحی ساختمان است؛ به همین دلیل بخش اصلی فضاهای آموزشی نظیر کلاس های تئوری و آتلیه ها در بازویی جدا شده از ساختمان قرار دارند که بر روی سطح آب پیشروی نموده و پایه های بتنی آن در آب فرو رفته است. این فضاها ضمن حداکثر استفاده از نور طبیعی دید مناسبی به فضای سبز پیرامون بنا و همچنین رودخانه دارند.یکی دیگر از شاخصه های بارز ساختمان پلکان قرمز رنگی است که همچون تندیسی در فضای پیلوت این بخش از ساختمان قرار گرفته و با پیشروی در آب به داخل حجم نفوذ کرده است.

تحلیل دانشکده، پاوروینت تحلیل فضای آموزشی، تحلیل دانشکده هنر و معماری ییل، تحلیل دانشگاه هنرهای زیبا در تهران، تحلیل دانشکده هنر لویی کان، پاورپوینت ریزفضای دانشکده هنر و معماری، تحلیل دانشگاه هنر تبریز

1

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

قیمت قبل از تخفیف 50000 تومان
40000 تومان – خرید