دانلود پاورپوینت موزه زنتروم پل کلی اثر رنزو پیانو به همراه پلانها و تصاویر

دانلود پاورپوینت موزه زنتروم پل کلی اثر رنزو پیانو به همراه پلانها و تصاویر

کد:0382

در این پروژه به یکی از مهمترین و بزرگترین موزه های اروپا پرداخته شده است موزه زنتروم پل کلی اثر رنزو پیانو واقع در سوئیس است.

در نزدیکی خیابان های طاق دار شهر قدیمی برن (Bern) در کشور سوئیس (Switzerland) که در فهرست آثار تاریخی یونسکو نیز به ثبت رسیده اند، بنایی متشکل از سه قوس تپه مانند دیده می شود که همچون  تپه های دامنه دار آلپ، جزوی از توپوگرافی این منطقه محسوب شده و مرز مشخصی میان آن و محیط پیرامون نمی توان یافت.

این بنا موزه آثار جمع آوری شده از پل کلی (Paul Klee)، نقاش، موسیقی دان و بزرگ ترین تئوریسین طراحی جهان، می باشد. هر چند که کابری اصلی این بنا، موزه است و در آن تعداد زیادی از مجموع 4000 اثر پل کلی که توسط خانواده او به موزه اهدا شده اند، به نمایش گذاشته شده اما به دلیل علاقه بسیار زیاد پل کلی به تدریس و آموزش هنر، در این بنا نیز چندین کارگاه و آتلیه آموزش هنر دایر است و بیشتر به مرکزی دائمی برای تمامی هنرها و تمام گروه های سنی شبیه است.

معمار این بنا، رنزو پیانو (Renzo Piano) در سال 2005 میلادی طراحی این موزه را به اتمام رساند. پیانو با الهام از آثار پل کلی و با توجه به بستر و زمینه ساختمان، بنایی را طراحی نموده است که هم اکنون در زمره موفق ترین آثار با هدف پیوند با زمینه می باشد.

دانلود پاورپوینت تحلیل موزه، تحلیل موزه، تحلیل موزه گوگنهایم، تحلیل موزه آتشفشان فرانسه، تحلیل موزه هنر میبلواکی، تحلیل موزه هنر ژاپن، تحلیل موزه هنر آمریکا، تحلیل موزه مرسدس بنز، تحلیل موزه موزه کیمبل ، تحلیل موزه آتلانتا

1

قیمت قبل از تخفیف 100000 تومان