دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی دانشکده هنر و معماری ییل

دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی دانشکده هنر و معماری ییل 

کد:0381

در این پروژه  به تحلیل و بررسی دانشکده هنر ییل  به همراه پلانها و تصاویر پرداخته می‌شود

دانشگاه ییل از قدیمی‌ترین و معتبرترین دانشگاه‌های آمریکا و جهان به حساب می‌آید. دانشگاه ییل، دانشگاهی خصوصی است که در سال ۱۷۰۱ میلادی در شهر نیوهیون ایالت کنتیکت آمریکا تأسیس شد.براساس آمار سال ۲۰۰۸ یواس‌نیوز این دانشگاه در رتبه دوم در بین ۲۰۰ دانشگاه جهان انتخاب شده‌است.بسیاری از روسای جمهور آمریکا و همچنین سران دولتی از این دانشگاه فارغ‌التحصیل گردیده‌اند.براساس آمار «یو اس نیوز» دانشکده حقوق دانشگاه همواره رتبه اول را در بین دانشگاه‌های آمریکا احراز کرده‌است. ضمناً در سال ۱۸۶۱ اولین مدرک تحصیلی دکتری در آمریکا به فارغ‌التحصیلان دانشکده علوم و هنر این دانشگاه داده شده‌است.

چارلز گواثمی (Charles Gwathmey) یکی از پنج معمار نیویورکی است که خود را دنباله رو نظریات لوکوربوزیه و فلیپ جانسون دانسته و در جهت ارتقای سبک معماری مدرن تلاش نموده است.

عمده آثار وی در ایالات متحده آمریکا اجرا شده و گذشته از خانه ها و ویلاهای شخصی، چندین ساختمان آموزشی نظیر بناهایی برای دانشگاه های هاروارد، پرینستون، نیوجرسی و ییل نیز طراحی نموده است.دانشکده هنر و معماری ییل اثری ماندگار از “پل رودولف” و شاخص ترین ساختمان سبک بورتالیسم محسوب می شود. طرح گسترش این دانشگاه توسط چارلز گواثمی و در سال 2008 به اتمام رسید. این ساختمان در نیوهاون (New Haven) آمریکا قرار دارد. در طرح جدید ساختمانی هفت طبقه به عنوان دپارتمان تاریخ هنر در مجاورت ساختمان موجود احداث گردید.

یکی از نقاط قوت در طرح گواثمی فضایی است تهی، همچون حیاطی مرکزی ر قلب مجموعه که به عنوان مفصلی میان دو ساختمان درنظر گرفته شده و آن دو را به یکدیگر پیوند زده و در عین حال از هم تفکیک می کند. این مفصل، لابی و سالن مطالعه ایست یه ارتفاعی دوطبقه که به کتابخانه دانشکده متصل بوده و نور طبیعی را توسط نورگیرهایی دایره ای شکل از فضای تهی میان دوساختمان دریافت می کند.

تحلیل دانشکده، پاوروینت تحلیل فضای آموزشی، تحلیل دانشکده هنر و معماری ییل، تحلیل دانشگاه هنرهای زیبا در تهران، تحلیل دانشکده هنر لویی کان، پاورپوینت ریزفضای دانشکده هنر و معماری، تحلیل دانشگاه هنر تبریز، تحلیل دانشکده هنر در آمریکا

1

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-
نام محصول:دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی دانشکده هنر و معماری ییل به همراه پلانها و تصاویر

فرمت فایل:poverpoint
تعداد صفحات:40 اسلاید

حجم فایل: 3 
مگا بایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

قیمت قبل از تخفیف 100000 تومان

دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی دانشکده هنر و معماری ییل به همراه پلانها و تصاویر

قیمت قبل از تخفیف 100000 تومان