دانلود تحلیل و بررسی موزه هنر ژاپن به همراه پلان‌ها تصاویر

دانلود تحلیل و بررسی موزه هنر ژاپن به همراه پلان‌ها تصاویر

کد:0372

دانلود تحلیل و بررسی موزه هنر ژاپن به همراه پلان‌ها تصاویر
در این پروژه به تحلیل و بررسی یک نمونه موزه خارجی به همراه تمامی پلانها و تصاویر پرداخته شده است:
موزه  هنر ژاپن از جمله مهمترین و  معروفترین موزه های ژاپن است .

موزه ملی هنر اوساکا (osaka) ژاپن از آثار مهم سزار پلی می باشد. سایت این موزه محدود، ولی دارای موقعیت ویژه در جزیره ناکانو، که میان دو رود تاسابوری و دوجیما واقع شده، قرار دارد. منطقه ای که هم اکنون به عنوان یک دروازه جدید فرهنگی و تجاری برای اوساکا شناخته می شود و به سرعت در حال توسعه است.

فضای نمایشگاهی را در سه طبقه بطور کامل در زیرزمین قرار داد و سقفی عظیم از شیشه و فلز با فرمی مجسمه وار در تراز خیابان بر روی آن سوار کرد که موزه را به یک نشانه شهری مهم تبدیل کرد. این تندیس همانند پروانه ای که از پیله خود خارج می شود، با ارتفاعی بیش از 50 متر به بالا اوج می گیرد و بطور ارگانیک به بنا گره می خورد. این سازه عظیم، با المان های خطی از جنس فولاد با پوشش تیتانیوم ساخته شده است.

لابی ورودی پوشیده شده از شیشه، در زیر این نورگیر بزرگ قرار گرفته است. گالری ها و فضای نمایشگاهی در طبقات تحتانی نور طبیعی را از این نورگیر دریافت می کنند. علی رغم قرارگیری گالری ها در زیرزمین، طراحی داخلی به گونه ای است که ورود و جاری شدن نور طبیعی را در سرتاسر طبقات نمایشگاه امکان پذیر می سازد و طرح نورگیر از شیشه و فلز، رقصی پیوسته در حال تغییر از سایه ها را در فضاهای عمومی ساختمان پدید می آورد.

دانلود پاورپوینت تحلیل موزه، تحلیل موزه ، تحلیل موزه آتشفشان فرانسه، تحلیل موزه سینما ایران ، تحلیل موزه آتلانتا ، تحلیل موزه مدرن نروژ، تحلیل موزه کیمبل، 


1

قیمت قبل از تخفیف 100000 تومان