آرشیو پایان‌نامه‌های معماری

دانلود مطالعات طراحی ترمینال مسافربری به‌همراه نقشه های اتوکدی کامل

رساله معماری ترمینال مسافربری

دانلود مطالعات طراحی ترمینال مسافربری

 کد: c_71

چكيده

خواسته هاي مردم  از نهادهاي  نظير  شهرداري و سازمانهاي حمل و نقل  بيش از ساير دستگاهها و سازمانهاي خدماتي عمومي است رشد شهر نشيني ازدياد تعداد خودروها  در كشورهاي توسعه يافته باعث  افزايش  تراكم  در مركز شهري و بالطبع افزايش ميزان تصادفات  در شبكه هاي معابر شده است.كه به هيچ عنوان  براي عبور حجم و نوع ترافيكي كه در حال  حاضر مي بايست از خود عبور دهند طراحي نشده اند.همچنين رشد  بي رويه شهري  باعث  همجواري ناسازگار كاربريهاي زمين گرديده  است كه منجر به تداخلهاي  زياد  عابر پياده  و خودرو شده است .مهاجرت از نواحي روستائي به مراكز  شهري  و حاشيه  ان اغلب  بوجود امدن گروه  شهرنشيناني  مي شود كه با چنين  سطوح  پرتراكم ترافيكي در مركز شهر مانوس  نيستند و در حاشيه  نيز حاشيه نشيني  با بافت شهري  مطابقت  ندارد.

تمام كساني كه محل زندگي  خود  را  در شهر انتخاب  كرده اند تقريبا در تمامي  ايام زندگي  به نحوي از شهرداري  و سازمان  حمل و نقل  سر وكارر  دارند مثلا  براي رفتن به محل كار،مدرسه،تفرج خريد ،پارك،حمل وزباله  و غيره .

نهايتا  نتيجه مي گيريم انسان از موقعي كه پا به اجتماع مي گذارد تا زماني كه به رحمت ايزدي  مي پيوندد به خدمات  شهرداري  و حمل و نقل  نيازمند است. سازمانهاي  ما هميشه در راس توجهات  عموم و شهروندان  قرار گرفته است. ما مي دانيم هر سازماني  كه مراجعين  بيشتري  داشته باشد افكار  عمومي  متمركز و نظارت و بررسي  بر عملكرد  نيز بيشتر  مي شود و همان  افكار  عمومي  بر روي  نحوه  عملكرد  كاركنان  در حال قضاوت است. در نتيجه براي  طراحي چنين فضايي بايد بيشتر بكوشيم.

برای دانلود فهرست مطالب اینجا کلیک کنید.

 دانلود پایان نامه معماری

مطالعات ترمیتال مسافر بری، رساله ترمینال مسافربری، نقشه های اتوکدی ترمینال مسافربری،

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-

نام محصول  :دانلود مطالعات طراحی ترمینال مسافربری همراه با نقشه های اتوکدی کامل

فرمت فایل :word+ dwg
تعداد صفحات:120صفحه
حجم فایل: 14 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

قیمت قبل از تخفیف 300000 تومان

دانلود مطالعات طراحی ترمینال مسافربری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *